piątek, 18 lipca 2014

Sophia 3 tygodnie - sesja zdjęciowa noworodkowa i rodzinna w domu

Dzisiaj troszkę kadrów z sesji noworodkowej i rodzinnej wykonanej w domu Maluszka. Sophia w dniu sesji miała około 3 tygodnie. Słodka dziewczynka o bujnych ciemnych włoskach. Księżniczka mamusi :)
Sesja odbyła się w Kołobrzegu, a rodziców małej modelki poznałam już jakiś czas temu, podczas sesji niemowlęcej ich synka Borysa :) Oczywiście Borysek również pojawia się na zdjęciach, bo przecież miała to być sesja noworodkowo-rodzinna. Ale niestety starszy brat nie przepada za zdjęciami, więc łapany był dosłownie "w locie" ;)
Sesja domowa, "lifestyle" to jak najmniej dodatków, skupiamy się na relacjach dziecka z rodzicami. Miałam dosłownie godzinkę, bo w sumie była to sesja wykonana w mojej przerwie urlopowej ;) Ale nie mogłam odmówić takiej uroczej modelce ;)


 


7 komentarzy:

 1. Asia, mistrzu mój! Cudowna sesja. Taka naturalna. Czysta miłość emanuje ze zdj.

  Już teraz wiem skąd te bransoletki. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ale piękna sesja!
  nie wiem czy jet tak również w rzeczywistości, ale rodzinka wygląda na bardzo szczęśliwą ze względu na obecność każdego jej członka
  To piękne i za to również uwielbiam fotografie, że możemy z nich odczytać emocje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mama najładniejsza :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękna sesja! taka czysta, jasna i pełna (u)śmiechu :-)
  .
  .
  .
  .
  .
  powiedz, że się nie mylę, że to FF
  bo gołym okiem widać różnicę ;-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak to było 5D Mark III robione, ale dla przykładu to zdjęcie ciążowe na FB z plaży już 60D - nie brałam 5-tki bo za mocno piaskiem sypało, szkoda mi jej na takie warunki

   Usuń