Niemowlęta młodsze


W tej zakładce przedstawię wybrane zdjęcia niemowląt młodszych, czyli maluszków do około 6 miesiąca życia. Są to najczęściej dzieci, które jeszcze same nie potrafią siedzieć,  jeśli już siedzą, to muszą być podtrzymywane, asekurowane i siedzą same raptem kilka sekund.

KILKA INFORMACJI O PRZEBIEGU SESJI:

Sesje odbywają się w moim atelier. Przy dobrej pogodzie również w plenerze. W trakcie sesji jest czas na zabawę, karmienie, przewinięcie oraz poprzytulanie się do mamy i taty. To dziecko dyktuje tempo oraz przebieg sesji, tak aby czuło się bezpiecznie i komfortowo.
Moje studio jest przystosowane do przyjęcia mniejszych i większych dzieci - jest podjazd dla wózków, winda, miejsce do przewijania, mikrofalówka do podgrzania obiadków i deserków. Jest również możliwość ogrzania pomieszczenia przez cały rok.
Większość widocznych na zdjęciach dodatków, czapeczek, koszy jest moją własnością i mogą zostać wykorzystane do stylizacji. Jednakże jeśli mają Państwo chęć na zdjęcia naturalne, bez  dodatków, to oczywiście takie też chętnie wykonam :)

W takcie sesji fotografuje tylko fotograf - proszę nie fotografować telefonami, tabletami, swoimi aparatami.


JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI:

- bardzo proszę umawiać się na sesję nie wcześniej niż tydzień po przebytym szczepieniu (jakimkolwiek), ponieważ dzieci po szczepieniu przez kilka dni mogą być niespokojne i rozdrażnione, a miejsce szczepienia często jest obolałe,

- podczas sesji przyda się spora ilość pieluszek jednorazowych (chusteczki nawilżane są w studiu),

- mleko/jedzenie dla dziecka (w studiu jest kuchenka mikrofalowa, można podgrzać obiadki/deserki dla dziecka),

- dla maluchów do około 2 lat w studiu mam sporo dodatków, troszkę ubrań w stylu retro (spodnie na szelkach, kaszkiety, sukienki tweedowe), dla dziewczynek są spódniczki tiulowe itp. jednak zawsze proszę o zabranie kilku ubrań, najlepiej w miarę możliwości aby część z nich była jednokolorowa (kolor wedle uznania rodziców). Preferuję proste stroje typu koszulka/koszula/bluzka + dżinsy. Potrzebny będzie również strój do zdjęć rodzinnych,

 - dla rodziców do zdjęć rodzinnych zalecam koszulki/koszule/bluzki/swetry najchętniej jednokolorowe, bez zbędnych napisów i wzorów, błyszczących dodatków, aby nie odciągały uwagi na zdjęciu od fotografowanych osób i ich wzajemnych relacji. 
Proszę pamiętać o tym, aby stroje wszystkich członków rodziny pasowały do siebie i kolorem i stylem.
Dobrze jest aby stroje te miały jakiś kolor przewodni i każda z osób na zdjęciu posiadała choć dodatek w tym kolorze. Jest też zasada 3 pasujących do siebie kolorów, które powinny dominować w strojach osób fotografowanych. Pod poniższym linkiem jest kopalnia inspiracji, zachęcam do zapoznania się z nią:
https://pl.pinterest.com/fotozielinska/stroje-do-sesji/

- dla taty do zdjęć bardziej męskich proponuję ciemne koszulki (najlepiej czarne, ale mogą być granatowe, brązowe).

- można przynieść na sesję gadżety nawiązujące do rodzinnej pasji lub pracy ( dla przykładu: miałam na sesji dziecko w oponie samochodowej, z kijem do snookera, rakietą do tenisa ziemnego, wśród przewodników turystycznych i map, z płytami jazzowymi i słuchawkami, w stroju moro i lornetką, wśród słowników języków obcych, z pomidorami, z workiem pocztowym, torbą i czapką listonosza, w stroju kucharskim, w stroju piłkarskim z piłką w barwach ulubionego klubu).

 

 

FOTOGRAF DZIECIĘCY POZNAŃ, ZDJĘCIA DZIECI W POZNANIU, ZDJĘCIA NIEMOWLĄT, SESJE ZDJĘCIOWE DZIECI W POZNANIU, ZDJĘCIA MAŁYCH DZIECI, ZDJĘCIA NIEMOWLAKÓW, ZDJĘCIA NIEMOWLĄT, PREZENT NA CHRZEST, SESJA FOTOGRAFICZNA MAŁEGO DZIECKA, POMYSŁ NA PREZENT Z OKAZJI URODZIN DZIECKA, NARODZIN DZIECKA, PREZENT NA BABY SHOWER,STUDIO FOTOGRAFICZNE W POZNANIU, PROFESJONALNE ZDJĘCIA DZIECI W WIELKOPOLSCE, FOTOGRAF NIEMOWLĘCY POZNAŃ, FOTOGRAFIE DZIECI, ZDJĘCIA DZIECI Z ROCZKU, ROCZEK, ZDJĘCIA ROCZNIAKÓW, NIEMOWLĘTA U FOTOGRAFA,

otografia niemowlęca Poznań, fotografie niemowląt Poznań, zdjęcia niemowląt Poznań, fotograf niemowlęcy Poznań, zdjęcia dzieci do roczku, do roku, fotografie niemowlęce Poznań, sesje zdjęciowe niemowlęce Poznań, sesja zdjęciowa niemowlęca Poznań, sesje fotograficzne niemowląt Poznań, sesje fotograficzne niemowlęce Poznań, sesja fotograficzna niemowlęca Poznań, sesja fotograficzna niemowląt Poznań, niemowlaka, niemowlak, Poznań, niemowlęta w koszach, chustach, czapeczkach,