wtorek, 3 marca 2020

Mini Sesje Wielkanocne 2020 w Poznaniu - zapisy

Ruszyły zapisy na mini sesje w klimacie wiosenno - wielkanocnym.
Jeśli macie chęć na taką sesję to zapraszam do zapoznania się z ofertą.
Rezerwacja terminów: https://zielinska.zalamo.com/book

OPIS:
* do 30 minut sesji
* 4 wybrane zdjęcia w formacie JPG przesłane drogą elektroniczną (pełna rozdzielczość)
* 3 wybrane scenerie z 4 dostępnych (zdjęcia poniżej), zdjęcia głównie dzieci ale jest możliwość wykonania 1 ujęcia rodzinnego dla chętnych,
* jedna sesja jest przewidziana dla jednej rodziny, ilość dzieci na sesji z jednej rodziny nie ma wpływu na cenę. Przy większej liczbie dzieci (4-5) warto wykupić 2 sesje pod rząd - jedna po drugiej, mamy wtedy więcej czasu na zdjęcia i nie zabraknie go dla nikogo z rodziny.

TERMINY:
13-15.03.2020 (jeśli będzie więcej chętnych, dorzucę jeden dodatkowy dzień, zatem proszę pytać o wolne terminy)

CENA:
  • 280 zł
  • dodatkowe ujęcia 50 zł/szt

OPIS SCENERII:
1.   Scenka wiejska  (scenka dla dzieci, dla rodzeństw, można na jej tle zrobić zdjęcie rodzinne) - koszyki plecione z jajkami, drewno, bluszcz, mech oraz pióropusze suszonych traw i zielone zajączki w tle, do siedzenia drewniane skrzynki.


 
2.   Scenka kuchenna (scenka dla dzieci, rodzeństw lub dziecka z 1 rodzicem, do pomocy przy dekorowaniu babki, nie jest to scenka dla całej rodziny) - pastelowe dodatki i kredens kuchenny w tle, na stoliku będzie babka wielkanocna, którą dziecko będzie mogło udekorować cukrem pudrem.


3.  Scenka kwiatowa (scenka dla dzieci) - huśtawka pleciona z girlandami kwiatowymi na jasnym tle.4. Scenka z wielkimi jajkami - będę miała w studiu też te wielkie jajka, które są rok w rok. Istnieje możliwość zrezygnowania z jednej z wyżej wymienionych scenek i zrobienia zdjęć z tymi właśnie jajkami. Scenka dla chętnych - albo tylko dla dzieci, albo rodzinna.MIEJSCE SESJI:
Poznań, dzielnica - Piątkowo, ul. L.Braille'a 2/9, 1 piętro.KILKA KADRÓW Z MINI SESJI WIELKANOCNYCH
 Z UBIEGŁEGO ROKU:
ZAPRASZAM :)

2 komentarze: