wtorek, 7 czerwca 2016

Dziecięca sesja zdjęciowa nad morzem - Matylda z mamą

W poprzednim poście informowałam Was o możliwości wykonania rodzinnej sesji nad naszym morzem w lipcu (Kołobrzeg, Dźwirzyno, Mrzeżyno, Ustronie Morskie). Kto nie czytał, to zapraszam:
http://joannazielinska-fotografia.blogspot.com/2016/05/rodzinna-sesja-zdjeciowa-nad-morzem.html

A dzisiaj kolejne nadmorskie kadry z ubiegłorocznych wakacji. I kolejna moja stała modelka - Matylda z mamą i .... młodszą siostrą Marceliną w brzuszku mamy :) Dwa słowa opisujące sesję z Matyldą - żywioł i śmiech.
 
 nikt tutaj Matyldy nie ustawiał - taka z niej modelka jest :) natury się nie oszuka :DSłowa kluczowe: sesje zdjęciowe na plaży, nad morzem, zdjęcia na plaży, plażowe, Kołobrzeg, Ustronie, Mrzeżyno, zdjęcia dzieci fotografia dziecięca, fotografia rodzinna, sesje rodzinne, sesja fotograficzna nad morzem, sesje plenerowe, zdjęcia w plenerze, Poznań, morze, sesja rodzinna nad morzem,

15 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia warte wywołania :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne zdjęcia :) Aż mi się urlopu zachciało!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pochwalisz się jakim aparatem wykonane zostały zdjęcia i czy ewentualnie coś było poprawiane ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dobrym ;)
   Canon 5D Mark III, ale nie to jest najważniejsze, jak zapewne wiesz - szkła są ważniejsze. Edycja dotyczyła kolorów (nasycenia, barwy itp).

   Usuń
 4. Piękne zdjęcia i piękna modelka :) Chociaż jak tak się przyglądam to chyba jednak pogoda nie dopisywała? Mam tu na myśli wiatr i chłodne powietrze. Szkoda, że nad naszym morzem nie ma takich upałów, jak za granicą, może i woda byłaby cieplejsza :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobiście zdecydowanie bardziej wolę nad naszym morzem wiatr i malownicze chmury, niż bezchmurne niebo i stojącą prawie w bezruchu wodę ;) Zwłaszcza do zdjęć. Oczywiście cieplejszy wiatr mam na myśli. Temperatura wody faktycznie przyprawia o zimne dreszcze, ale no cóż... przynajmniej udając się w ciepłe kraje mamy jakąś odmianę.

   Usuń
 5. Super zdjęcia i klimat nad morzem.
  Podzrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne :) Ale miejscówka też świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo naturalnie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne miejsce na sesję, więc i efekty są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zdjęcia są fantastyczne! <3 Zazdroszczę talentu! :)

  OdpowiedzUsuń