czwartek, 29 września 2016

Michaś - sesja zdjęciowa na roczek Poznań

Michaś swoją sesję zdjęciową z okazji pierwszych urodzin miał rok temu.
A mi się wydaje, że te błękitne oczy widziałam dosłownie wczoraj ;)

Jeśli stajesz przed pytaniem, co kupić na prezent dziecku, które wszystko już ma? To ja zaproponuję bon, zaproszenie na sesję zdjęciową :)

Jeśli szukanie fajnego prezentu z okazji pierwszych urodzin swoich pociech, chrześniaków, wnuków - zachęcam do zakupu sesji w formie prezentu. Czy to na roczek, czy to na chrzest, a nawet składkowy prezent gwiazdkowy.
Zdjęcia zostają na lata, to pamiątka, która nigdy się nie znudzi, można do niej wracać i cieszyć oko chwilami uchwyconymi w kadrze. Zabawki się szybko nudzą, zostają rzucone w kąt, a zdjęcia zostają z Wami na zawsze.
Można nimi obdarować bliskich, zawiesić je na ścianie w formie dużego obrazu, zrobić kalendarz i wręczyć dziadkom na Dzień Babci i Dziadka. Pomysłów jest wiele :)


 

FOTOGRAF DZIECIĘCY POZNAŃ, ZDJĘCIA DZIECI W POZNANIU, ZDJĘCIA NIEMOWLĄT, SESJE ZDJĘCIOWE DZIECI W POZNANIU, ZDJĘCIA MAŁYCH DZIECI, ZDJĘCIA NIEMOWLAKÓW, ZDJĘCIA NIEMOWLĄT, PREZENT NA CHRZEST, SESJA FOTOGRAFICZNA MAŁEGO DZIECKA, ZDJĘCIA DZIECI NA ROCZEK, PIERWSZE URODZINY W POZNANIU, SESJA ZDJĘCIOWA URODZINOWA, DZIECKO Z TORTEM, TORT NA ROCZEK, PIERWSZE URODZINY
sesja zdjęciowa dziecięca na roczek, zdjęcia dzieci Poznań, sesja zdjęciowa rodzeństwa, brat i siostra na sesji fotograficznej, Poznań, z okazji urodzin, roczkowa, rocznego dziecka, sesja zdjęciowa dla dziecka, niemowlęca, niemowlaka, sesja urodzinowa, sesja fotograficzna, fotografia dziecięca Poznań, sesja zdjęciowa dziecka z tortem, fajny tort na roczek Poznań, oryginalny prezent na roczek dla chłopca, dla dziewczynki, dziecięca, zdjęcia niemowląt, sesja zdjęciowa niemowlęca, sesja fotograficzna dziecięca Poznań, fotograf dziecięcy Poznań,Piątkowo, osiedle Batorego, sesja zdjęciowa w prezencie, pomysł na prezent na roczek, na pierwsze urodziny, ciekawe zdjęcia dzieci

3 komentarze: