poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Komunijne Mini Sesje Zdjęciowe - Poznań

W maju zapraszam na studyjne Mini Sesje Komunijne - 4 ujęcia w cenie 250 zł. Sesje są wykonywane od poniedziałku do piątku.
O szczegóły pytajcie mailowo: foto@joannazielinska.pl

Jeśli chcielibyście zrobić kilka zdjęć w plenerze - zapraszam do kontaktu.

Poniżej zdjęcie jakie zostanie wręczone każdemu z gości podczas przyjęcia komunijnego. Można też takie pamiątkowe zdjęcie wysłać już po uroczystości, w ramach podziękowania za przybycie.

 fotograf na komunię Poznań, pierwsza komunia święta, sesja zdjęciowa komunijna, na komunię, zdjęcia z komunii świętej w Poznaniu, zdjęcia dzieci komunijnych, zdjęcia w plenerze w albie, sesja zdjęciowa plenerowa, I komunia święta, fotograf Poznań, sesja fotograficzna dziewczynki,

4 komentarze:

 1. Cudne :) Naprawdę świetne jest to zdjęcie. Idealnie nadaje się do rodzinnego albumu lub na kalendarz, jako pamiątkę dla rodziny ;)
  Pozdrawiamy z foto-kalendarz.pl!

  OdpowiedzUsuń
 2. Komunia jak to dawno było, wtedy jeszcze plenery komunijne i inne tego typu zdjęcia nie były aż tak modne, a teraz różne możliwości zdjęć na komunie różne sesje ekstra :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne zdjęcie. Ja też interesuję się fotografią i chciałabym kiedyś robić to zawodowo. Jak zaczęła się Twoja przygoda ze zdjęciami? Zapraszam do mnie =)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda pięknie, widzę, że przyjęcie zostało zrobione w plenerze. Trochę bym się obawiała o pogodę dlatego najlepiej wybrałabym tutaj salę. Fajnie, że się wszystko udało i obyło się bez niechcianych niespodzianek. Jest to ważna impreza dla dziecka, dlatego warto wszystko dopiąć na ostatni guzik.

  OdpowiedzUsuń