czwartek, 3 marca 2016

Adaś - sesja zdjęciowa na roczek Poznań

Od sesji zdjęciowej na pierwsze urodziny Adasia minęło już całkiem sporo czasu - sesja odbyła się w czerwcu ubiegłego roku. No niestety czas leci zdecydowanie za szybko i nie miałam okazji Wam jej jeszcze pokazać.

Zatem pokazuję w końcu sesję  roczkową Adasia, na kilka zdjęć załapała się też Izunia - starsza siostra Adasia, którą miałam też okazję fotografować na jej sesji noworodkowej. W sumie Adasia też :)

Jeśli szukacie prezentu na pierwsze urodziny dla swojego dziecka, dla chrześniaka, dla wnuczki - to pomyślcie o sesji zdjęciowej. Będzie to pamiątka na długie lata :)

     


 

 

I na koniec Izunia, gwiazda moja :)

sesja zdjęciowa dziecięca na roczek, zdjęcia dzieci Poznań, sesja zdjęciowa rodzeństwa, brat i siostra na sesji fotograficznej, Poznań, z okazji urodzin, roczkowa, rocznego dziecka, sesja zdjęciowa dla dziecka, niemowlęca, niemowlaka, sesja urodzinowa, sesja fotograficzna, fotografia dziecięca Poznań, sesja zdjęciowa dziecka z tortem, fajny tort na roczek Poznań, oryginalny prezent na roczek dla chłopca, dla dziewczynki, dziecięca, zdjęcia niemowląt, sesja zdjęciowa niemowlęca, sesja fotograficzna dziecięca Poznań, fotograf dziecięcy Poznań,Piątkowo, osiedle Batorego, sesja zdjęciowa w prezencie, pomysł na prezent na roczek, na pierwsze urodziny, ciekawe zdjęcia dzieci

2 komentarze:

  1. Bardzo ładne zdjęcia robisz dla dzieciaków :)

    OdpowiedzUsuń
  2. cudowne zdjęcia :) mam pytanko skąd girlanda , kaszkiecik ze spodenkami na szelkach i to tło deski ? bardzo proszę o odpowiedź

    OdpowiedzUsuń