sobota, 8 marca 2014

Lenka - sesja zdjęciowa na roczek dziewczynki Poznań

Ostatnio bardzo często odwiedzają mnie roczniaki. Sesja zdjęciowa na roczek to idealny prezent od rodziców, chrzestnych czy też dziadków. Pamiątka na długie lata. Podczas takiej sesji staram się ująć naturalny etap rozwojowy dziecka np. pierwsze kroki, często z pomocą rodziców. Ale również temperament dziecka ;) Dzieje się dużo na takiej sesji, najczęściej tempo jest takie, że rodzice i ja na sam koniec dosłownie padamy. Oczywiście roczniak ma się dobrze i jest najmniej zmęczoną osobą :))))

W najbliższym czasie mam w planach pokazać kilka takich sesji. Dzisiaj przed Wami Lenka, która przyjechała do mnie z okolic Łodzi. Dodam tylko, że to kolejna sesja uroczej Lenki jaka odbyła się w moim studiu.

 Sesja fotograficzna z okazji pierwszych urodzin dziewczynki czy też chłopca to ciekawy, ponadczasowy i niebanalny prezent od rodziców chrzestnych, dziadków a nawet samych rodziców roczniaka.
Zapraszam zatem do kontaktu - możemy zrobić sesję naturalną lub w kilku aranżacjach.
Styl sesji dopasujemy do Państwa upodobań :)sesja zdjęciowa dziecięca na roczek, zdjęcia dzieci Poznań, sesja zdjęciowa rodzeństwa, brat i siostra na sesji fotograficznej, Poznań, z okazji urodzin, roczkowa, rocznego dziecka, sesja zdjęciowa dla dziecka, niemowlęca, niemowlaka, sesja urodzinowa, sesja fotograficzna, fotografia dziecięca Poznań, sesja zdjęciowa dziecka z tortem, fajny tort na roczek Poznań, oryginalny prezent na roczek dla chłopca, dla dziewczynki, dziecięca, zdjęcia niemowląt, sesja zdjęciowa niemowlęca, sesja fotograficzna dziecięca Poznań, fotograf dziecięcy Poznań,Piątkowo, osiedle Batorego, sesja zdjęciowa w prezencie, pomysł na prezent na roczek, na pierwsze urodziny, ciekawe zdjęcia dzieci,

8 komentarzy:

 1. Taką gigantyczną 1 też chcemy <3

  OdpowiedzUsuń
 2. super dziewczynka i fajna sesja - czerwone krzesełko w połączeniu z tym niebieskim wymiata :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. mega fotogeniczna dziewczynka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurczę jak oglądam takie zdjęcia i z takimi wdzięcznymi modelami, to chciałabym mieć więcej czasu, aby móc też takie sesje czasem organizować. Gratuluję i zazdroszczę, Iga

  OdpowiedzUsuń
 5. Super zdjęcia, no i przesłodka modelka :)
  Zapraszam do mnie www.kobiecyypunktwidzenia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń