środa, 7 grudnia 2011

Fotografia niemowlęca Poznań

Dzisiaj zbiorczo, bo ostatnio mam bardzo dużo pracy, 
zaniedbuję bloga a bardzo bym chciała pokazać Wam moje Okruszki słodkie :)

 Na początek Agatka, dobrze już Wam znana, bo była u mnie w sumie 3 razy:

 Hubi - słodki smyk, kolejna sesja będzie z motocyklem w tle, bo miłość do tego sprzętu wyssał dosłownie z mlekiem mamy ;)

 Zosia - filigranowa panienka o pięknych, dużych oczkach.
Łatwo podczas sesji wcale nie było, bo charakterna z niej kobieta, ale zauroczyła mnie maksymalnie.


 Michaś - wszystkie Miśki to fajne chłopaki i taki też był nasz Michaś. Mam słabość do maluchów o takim imieniu :) Michu był słodki, do schrupania, ale przed obiektywem uśmiechnąć się nie chciał. Za to jak aparat leżał obok mnie, to śmiał się na całego ;)

Dorotka - malutka panienka, słodka, grzeczna, idealna modelka.
   fotografia niemowlęca, fotografia noworodkowa, fotografie niemowląt, niemowlęca, sesja niemowlęca, niemowląt, sesja noworodkowa, sesja noworodków, noworodki, piękne zdjęcia dzieci, anne geddes, dzieci w koszyczkach, koszykach, czapeczkach, czapki krasnala, czapki misia, w przebraniach, hamakach, prezent na chrzest, prezent na roczek, sesja fotograficzna dzieci, dziecięca, sesja fotograficzna niemowlęca, noworodkowa, Poznań, sesja dziecięca, fotograf noworodkowy Poznań, fotograf niemowlęcy Poznań, fotograf dziecięcy, fotografia dziecięca, zdjęcia dzieci, zdjęcia noworodków, zdjęcia niemowląt

3 komentarze:

  1. No ja się nie dziwię, że jesteś taka zalatana :) Tyle sesji- jest co robić :) I dobrze, niech się biznes i pasja kręci :) Zdjęcia Asiu tradycyjnie zachwycające!

    OdpowiedzUsuń
  2. Urocze maluszki i piękne ich zdjęcia.

    OdpowiedzUsuń
  3. Przecudne fotki, bobaski, a zwłaszcza scenografia i niesamowite dziergane czapeczki. Zachwyciłam się jak kiedyś Anne Geddes

    OdpowiedzUsuń