czwartek, 25 stycznia 2018

Ewunia - sesja zdjęcia noworodkowa i na roczek Poznań


Ewunia pierwszy raz na sesji fotograficznej u mnie była, gdy miała zaledwie kilkanaście dni. Sesję noworodkową zrobić najlepiej właśnie w pierwszych 2 tygodniach od narodzin.
Kolejne nasze spotkanie to sesja zdjęciowa na roczek. Pierwsze urodziny to dobra okazja na kolejne spotkanie. Tym razem sesja była prezentem na chrzest.
Poniżej pokażę Wam kilka zdjęć z każdej sesji - zobaczcie jak się zmieniła ta urocza panna.

Sesja noworodkowa:
Sesja zdjęciowa na pierwsze urodziny:
 
SŁOWA KLUCZOWE: sesja zdjęciowa dziecięca na roczek, zdjęcia dzieci Poznań, sesja zdjęciowa rodzeństwa, brat i siostra na sesji fotograficznej, Poznań, z okazji urodzin, roczkowa, rocznego dziecka, sesja zdjęciowa dla dziecka, niemowlęca, niemowlaka, sesja urodzinowa, sesja fotograficzna, fotografia dziecięca Poznań, sesja zdjęciowa dziecka z tortem, fajny tort na roczek Poznań, oryginalny prezent na roczek dla chłopca, dla dziewczynki, dziecięca, zdjęcia niemowląt, sesja zdjęciowa niemowlęca, sesja fotograficzna dziecięca Poznań, fotograf dziecięcy Poznań,Piątkowo, osiedle Batorego, sesja zdjęciowa w prezencie, pomysł na prezent na roczek, na pierwsze urodziny, ciekawe zdjęcia dzieci

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz