środa, 18 grudnia 2013

Sesja zdjęciowa noworodkowa Poznań - Michaś 11 dni

Przedświąteczny szał w pełni. Wszyscy sprzątają, gotują, ci bardziej zapracowani biegają poddenerwowani za ostatnimi prezentami, albo buszują nerwowo w internecie, z nadzieją, że paczka dojdzie na czas. Inni szykują się na wigilie firmowe, lub odchorowują je właśnie ;) Generalnie ostatni przedświąteczny tydzień to szał.
U mnie też - obróbka pełną parą, aby przed świętami oddać jak najwięcej sesji. Każdy chce mieć choć kilka zdjęć dla bliskich. I wcale się nie dziwię, bo taka sesja to pamiątka i dla rodziców, i dla dziadków i dla cioć i wujków.
Ale spokojnie, niebawem Dzień Babci i Dzień Dziadka - kolejna okazja do obdarowania dziadków zdjęciami swoich pociech. Polecam ekskluzywne fotoalbumy w oprawie z ekoskóry, ale również polecam kalendarze np. w www.czerwonakredka.pl
Wszyscy moi klienci w Czerwonej Kredce otrzymają rabat 10%. O szczegóły proszę pytać mailowo.

W ramach postanowienia poprawy pokazuję w tym tygodniu kolejną sesję ;)
Tak, tak... obiecuję poprawę, tzn. będę więcej publikować na blogu. Mam nadzieję, że wytrwam w postanowieniu i będę miała co publikować ;)
sesja zdjęciowa dzieci poznań, sesje zdjęciowe dziecięce
Dzisiaj przed Wami Michaś - Michaś w dniu sesji miał 11 dni. Jest to idealny wiek na wykonanie noworodkowej sesji zdjęciowej.  Pięknie współpracował. A jego bujna fryzurka zauroczyła mnie maksymalnie.
Przyznać muszę, że jak trzymałam Michasia w objęciach to łezka mi się w oku zakręciła. Przypomniało mi się, jak mój Michaś był taki malusi, a teraz ma już 5 lat. Strasznie szybko ten czas zleciał. Za szybko mam wrażenie.a tu zdjęcie specjalnie na życzenie taty Michasia:

zdjęcia noworodków Poznań, sesje zdjęciowe noworodków Poznań, sesje zdjęciowe noworodkowe Poznań,  sesja zdjęciowa noworodkowa Poznań, zdjęcia noworodka Poznań, fotografie noworodków Poznań, niemowląt, fotografia noworodkowa Poznań, sesje fotograficzne noworodkowe Poznań, sesja fotograficzna noworodkowa Poznań, noworodki w koszykach, koszyczkach, czapeczkach, anne geddes, słodkie fotografie, piękne zdjęcia noworodków, maluszków, niemowląt,sesja zdjęciowa narodziny, prezent z okazji narodzin dziecka, sesje bobasów, zdjęcia bobasków, zdjęcia małych dzieci, fotografie małych dzieci, sesje zdjęciowe małych dzieci, słodkie bobaski, sesje zdjęciowe maluszków, sesja fotograficzna maluszka, dla maluszka, z maluszkiem, z bobaskiem, sesje zdjęciowe niemowląt, fotograf noworodkowy, 

8 komentarzy:

 1. sliczny, słodki chłopczyk, mnie tez zauroczył :-) i te oczy szeroko otwarte! 8o)

  OdpowiedzUsuń
 2. sliczny, slodki chlopczyk na pieknych zdjeciach :-) i te oczy szeroko otwarte 8o)

  OdpowiedzUsuń
 3. Matko, jak ja się rozpływam przy takich zdjęciach!

  Wpisujemy się na lipiec na sesję roczkową!!! (że też te dzieciaki tak szybko rosną...)

  OdpowiedzUsuń
 4. mój bratanek:) największy skarb cioci:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzialna sesja i są efekty, przepięknie wyszły zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia! Słodki Maluszek:)

  OdpowiedzUsuń