czwartek, 10 kwietnia 2014

Nina - sesja zdjęciowa na roczek


Ninka przyjechała na swoją urodzinową sesję z Kołobrzegu.
Jej mama jest czarodziejką, potrafi wyczarować niesamowite słodkości:
Dlatego na sesji z okazji 1 urodzin Niny nie mogło zabraknąć cukierniczych akcentów.
Niestety zamiast prawdziwego tortu wyczarowanego przez Basię były inne atrakcje. A to dlatego, że mama Niny z Kołobrzegu do Poznania jechała .... przez Warszawę i nie miała czasu na wyczarowanie swoich słodkości ;))))
- komplecik kucharski http://mjakmagda.blogspot.com/
- muffinki Ree Hand Made

sesja zdjęciowa dziecięca na roczek, zdjęcia dzieci Poznań, sesja zdjęciowa rodzeństwa, brat i siostra na sesji fotograficznej, Poznań, z okazji urodzin, roczkowa, rocznego dziecka, sesja zdjęciowa dla dziecka, niemowlęca, niemowlaka, sesja urodzinowa, sesja fotograficzna, fotografia dziecięca Poznań, sesja zdjęciowa dziecka z tortem, fajny tort na roczek Poznań, oryginalny prezent na roczek dla chłopca, dla dziewczynki, dziecięca, zdjęcia niemowląt, sesja zdjęciowa niemowlęca, sesja fotograficzna dziecięca Poznań, fotograf dziecięcy Poznań,Piątkowo, osiedle Batorego, sesja zdjęciowa w prezencie, pomysł na prezent na roczek, na pierwsze urodziny, ciekawe zdjęcia dzieci,

3 komentarze:

  1. super kolorowo! :-D i strasznie mi się te babeczki podobają
    myślałam, że mama dziewczynki właśnie TAKIE słodkości robi ;-)
    a że tak spytam technicznie - to z nowego aparatu? :-P

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie sobie weszłam by popatrzeć na córeczkę:) Dzięki Asiu raz jeszcze. A wiesz, że Nince si,ę teraz włoski z tyłu kręcą:)

    OdpowiedzUsuń