środa, 20 lutego 2013

Laura - sesja noworodkowa Poznań

Z rodzicami Laury pierwszy raz spotkałam się na sesji roczkowej niespełna rok temu.
Wtedy fotografowałam Oliwię, starszą siostrzyczkę Laury.

A teraz główną bohaterką była Laura.
 Ma 3 tygodnie i ..... (obiecałam rodzicom, że to napiszę więc piszę) najpojemniejszy noworodkowy pęcherz jaki znam ;)))))
Zadziwiła nas tym maksymalnie :D :D
A poza tym jest mega słodka.

Sesja była króciutka, taka nadprogramowa, ale mimo braku terminów nie mogłam odmówić sfotografowania takiej panny. 


  z okazji narodzin, prezent z okazji narodzin dziecka, synka, córeczki, zdjęcia bobasków, zdjęcia małych dzieci, fotografie małych dzieci, sesje zdjęciowe małych dzieci, sesje zdjęciowe maluszków, sesja fotograficzna maluszka, dla maluszka, z maluszkiem, z bobaskiem, sesje zdjęciowe niemowląt, niemowlęta na zdjęciach, fotograf niemowlęcy Poznań, fotograf dziecięcy Poznań, sesje zdjęciowe dzieci Poznań, prezent na Baby Shower, fotograf noworodkowy, piękne noworodki, śliczne noworodki, niemowlaczki, słodkie niemowlaki, ilustracje małych dzieci, opaski dla niemowląt, czapeczki dla niemowląt, na chrzest, fotograf niemowlęcy Poznań, sesje foto niemowlęce Poznań, fotograf dzieci Poznań

3 komentarze:

 1. króciutka sesja powiadasz... :P i tyle różnych odsłon...
  oprócz najpojemniejszego pęcherza, to chyba też najspokojniejsze dziecko świata, skoro tyle mogłaś z nią zrobić w krótkim czasie ;)
  a poza tym słodziak niesamowity, to prawda :) szczególnie na ostatnim zdjęciu i w tej niebieskiej owijce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. AMA jak na sesję noworodkową to ta była wyjątkowo krótka, trwała 2,5 godzinki od wejścia do studia, do wyjścia z niego. Laurencja i słodka i grzeczna była to fakt, choć potrafiła też dać znać, czego sobie absolutnie nie życzy ;)

   Usuń