niedziela, 9 lutego 2014

Spot reklamowy - Idea Bank

Taka  historia mnie ostatnio spotkała ;)) 

Z racji tego, że do prowadzenia swojej działalności wybrałam odpowiedni bank, zostałam przez niego zaproszona do nakręcenia spotu reklamowego. I tym razem to mnie postawiono po drugiej stronie szklanego oka (na szczęście na krótko). Stres był ogromny, przyznać to muszę (ci co mnie znają, to widzą). Marne ze mnie zwierzę medialne, zdecydowanie lepiej czuję się po drugiej stronie aparatu/kamery. No ale ekipa była kapitalna, więc pracowało się w rewelacyjnej atmosferze. Za co z tego miejsca bardzo dziękuję: Tomkowi, Kubie, Oldze i całej załodze. Byliście super. I Monice i Piotrowi z Idea Banku również dziękuję, za dostrzeżenie w tłumie ;)

W spocie występują: Franek, Matteo (x2), Lily, Maja, Iza, Tymon.

Niebawem wypatrujcie spotu w TV.


https://www.youtube.com/watch?v=Wibn5_Zn8O0


http://www.youtube.com/watch?v=Wibn5_Zn8O0 

www.ideabank.pl

6 komentarzy:

 1. Nooo gratulacje ;).
  Świetnie Pani wyszła ;)
  uwielbiam oglądać Pani zdjęcia i życzę powodzenia.
  P.s. właśnie na tvn leciał spot z Twoim udziałem xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Oglądam sobie dziś rano Comedy Central. a tu nagle reklamy i Joanna Zielińska w roli głównej :) No brawo, super spot reklamowy- wypadłaś fantastycznie :) Stresik musiał być wierzę, ale czasem warto :) Teraz to się dopiero rzuci na Ciebie klientela :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też dziś widziałam w tvn24. Bardzo dobrze wpłynie to na Pani reklamę i dobrze bo warto polecać takich ludzi jak Pani ;). Gratuluje odwagi podjęcia ryzyka. Jeśli był stres to uważam, że powinna się Pani częściej stresować bo wypadła Pani świetnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulację. Warto było się trochę postresować bo spot wypadł super. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Bardzo mi się podobają te spoty reklamowe :) Fantastycznie jest poznać choćby ociupinkę czyjejś historii, pasji :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super pomysł. My z mężem (wtedy jeszcze nim nie był) współpracowaliśmy kiedyś przy podobnym dla Deutsche Bank i muszę z lekką nutka zazdrości powiedziec że to co przed chwilą zobaczyłam jest meeeega :)

  OdpowiedzUsuń