poniedziałek, 26 czerwca 2017

Rodzinna sesja zdjęciowa na plaży w Dźwirzynie - 6-miesięczny Leonard z rodzicami i rodzeństwem

Kolejna zeszłoroczna sesja nadmorska wykonana na plaży w Dźwirzynie.
Wiało dosyć mocno, co widać po wzburzonym morzu, ale oddaje to cały "urok" naszego klimatu ;) Rodzina ze zdjęć mieszka w Norwegii, więc taki klimat nie jest im straszny ;)
Rozwiane włosy, powiewające spódnice, do tego wysokie fale i bałwany z morskiej piany, radość, śmiech i szaleństwa nastoletnich modeli, a na deser drzemka najmłodszego 6-miesięcznego Leonarda. Dużo się działo na tej sesji.

Z tego miejsca pozdrawiam ciocię dzieciaków - Olgę, moją koleżankę, której nie widziałam całe wieki :) Jaki ten świat jest mały.

 
Słowa kluczowe: sesje zdjęciowe na plaży, nad morzem, zdjęcia na plaży, plażowe, Kołobrzeg, Ustronie, Mrzeżyno, zdjęcia dzieci fotografia dziecięca, fotografia rodzinna, sesje rodzinne, sesja fotograficzna nad morzem, sesje plenerowe, zdjęcia w plenerze, Poznań, morze, sesja rodzinna nad morzem, Dźwirzyno, Ustronie Morskie, sesja zdjęciowa plażowa,  plaża, nad Morzem Bałtyckim, Bałtyk latem, sesja zdjęciowa latem, piękne zdjęcia na plaży, rodzina na plaży

3 komentarze:

  1. No i mordka mi się uśmiechnęła na widok uśmiechniętego cudnego dzieciaczka :) Cudne zdjęcia, klimatyczne i maja to coś :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na tych zdjęciach po prostu słychać szum morza. Świetne!

    OdpowiedzUsuń
  3. Zdjęcia to taka piękna pamiątka, róbcie ich jak najwięcej :)

    OdpowiedzUsuń