środa, 18 stycznia 2017

Antoś 6,5 miesięca - sesja zdjęciowa niemowlęca w Poznaniu

6-7 miesięcy to bardzo fajny wiek, człowieczek mały może już troszkę posiedzieć (no czasami z małą pomocą), wszystko jest niezwykle ciekawe i zabawne, śmieje się taki mały człowiek bardzo dużo.
To bardzo dobry wiek na sesję zdjęciową niemowlęcą. Można zrobić jeszcze zdjęcia malucha leżącego na brzuszku, bo za chwilę leżenie stanie się nudne, można zrobić już zdjęcia maluszka siedzącego (tak wiem, czasami jeszcze z małą pomocą), i co ważne, jeszcze dziecko z kadru nie ucieka, a uśmiechów jest mnóstwo. I wszystko cieszy, bo i zabawy z mamą, podrzucanie przez tatę, a nawet wsadzenie do misy/kosza daje dużo radości.

Na potwierdzenie zdjęcia Antosia. Antoś na sesji miał 6,5 miesiąca. Zauroczył mnie dosłownie ten uśmiechnięty przystojniak. Jeśli szukacie prezentu na chrzest święty - to sesja fotograficzna niemowlęca będzie kapitalnym prezentem.

keywords: zdjęcia niemowląt Poznań, sesje zdjęciowe, sesje zdjęciowe niemowląt, sesja zdjęciowa niemowlęca Wielkopolska, fotografie niemowląt, fotografia małych dzieci, sesje fotograficzne, dzieci w koszach, koszykach, koszyczkach, czapeczkach, czapkach, słodkie fotografie noworodków,  piękne zdjęcia noworodków, maluszków, sesja zdjęciowa z okazji narodzin, prezent z okazji narodzin dziecka, sesje bobasów, zdjęcia bobasów, bobasków, zdjęcia małych dzieci, fotografie małych dzieci, sesje zdjęciowe małych dzieci, sesje zdjęciowe maluszków, sesja fotograficzna maluszka, dla maluszka, z maluszkiem, z bobaskiem, sesje zdjęciowe niemowląt, niemowlęta na zdjęciach, fotograf niemowlęcy, fotograf noworodkowy, sesja z noworodkiem, prezent na chrzest, prezent na roczek, najlepsze zdjęcia dzieci w Poznaniu, najlepszy fotograf dziecięcy w Poznaniu,

2 komentarze:

  1. Świetna sesja zdjęciowa malucha. Zwykle praca z takimi dziećmi jest trudna, bo rzadko kiedy chcą współpracować i pozować.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna sesja zdjęciowa,widzę ,ze sie Pani zna.
    Miałam bym prośbę by za reklamować Studio Deer,wolno zobaczyć na nich na yt. Bardzo sie starają lecz mają małą popularność.
    Z góry dziękuję 😊

    OdpowiedzUsuń