piątek, 30 września 2016

Ksawery 10 dni - sesja zdjęciowa noworodkowa Poznań

Robię przegląd dysku i kolejną zeszłoroczną sesję chciałabym Wam pokazać.
Mogę pokazać zdjęcia samych dzieci, więc zdjęcia z rodzicami pozostają tylko dla rodziców :)

Jeśli myślicie o sesji fotograficznej noworodkowej a posiadacie już starsze dzieci, to nic nie stoi na przeszkodzie aby i one mogły uczestniczyć w sesji. Nie ma nic piękniejszego, niż ujęcia ze starszym rodzeństwem.

Zapraszam na sesje zdjęciowe dzieci :)
- Jeśli szukasz fotografa dziecięcego w Poznaniu to zapraszam do kontaktu. Oferuję sesje zdjęciowe małych dzieci, starszych dzieci, noworodków, niemowlaków, kobiet w ciąży, sesje rodzinne w plenerze i studyjne, Poznań i okolice -
foto@joannazielinska.pl
keywords: zdjęcia noworodków Poznań, sesje zdjęciowe, sesje zdjęciowe noworodkowe, sesja zdjęciowa noworodkowa Wielkopolska, fotografie noworodków, niemowląt, fotografia noworodkowa, sesje fotograficzne, sesja fotograficzna noworodkowa Poznań, noworodki w koszach, koszykach, koszyczkach, chustach, czapeczkach, czapkach, słodkie fotografie noworodków, piękne zdjęcia noworodków, maluszków, sesja zdjęciowa narodziny, z okazji narodzin, prezent z okazji narodzin dziecka, sesje bobasów, zdjęcia bobasów, bobasków, zdjęcia małych dzieci, fotografie małych dzieci, sesje zdjęciowe małych dzieci, sesje zdjęciowe maluszków, sesja fotograficzna maluszka, dla maluszka, z maluszkiem, z bobaskiem, sesje zdjęciowe niemowląt, niemowlęta na zdjęciach, fotograf niemowlęcy, fotograf noworodkowy, sesja z noworodkiem poznań

8 komentarzy:

 1. Cudna sesja, bardzo miło się ogląda :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sesje noworodkowe są cudne. Ilekroć oglądam którąkolwiek jestem pod dużym wrażeniem + kreatywność fotografów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękne fotografie. Dzieci są najbardziej naturalne na zdjęciach. A potem taka sesja może być rewelacyjną pamiątką dla malucha i rodziców. Sama teraz tworzę taki album dla dziecka i postanowiłam wręczyć mu go na jego 18 urodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo miło ogląda się te zdjęcia. :)
  Ja osobiście amatorsko też interesuję się fotografią, swoje pierwsze zacząłem też sprzedawać na ShutterStocku i Fotolii. Robię też albumy rodzinne, które drukuję w wrocław drukarnia.
  To naprawdę miła pasja. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyjemne do oglądania naturalne fotografie..gratulujemy warsztatu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niesamowita sesja noworodkowa :)
  Zapraszam do mnie: http://krzysztof-los-photoblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń